Inna marka Lakierowane botki z łańcuszkiem Mina Black czarne
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Lakierowane botki z łańcuszkiem Mina Black czarne
Odkryj nowy wymiar mody z lakierowanymi botkami z łańcuszkiem Mina Black! Te wyjątkowe czarne workery na grubej podeszwie to must-have w każdej damskiej szafie. Ich lakierowane wykończenie nie tylko przyciąga wzrok, ale także dodaje charakteru każdej stylizacji.
Kombinacja sznurowania z praktycznym zapięciem na suwak po boku sprawia, że zakładanie obuwia staje się proste i wygodne. Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej, te botki zapewniają komfort i trwałość. Dodatkowe ocieplenie z delikatnego futerka sprawia, że będą idealnym wyborem na chłodniejsze dni.
Botki Mina Black to propozycja dla kobiet, które cenią sobie styl oraz wygodę. Ich płaski obcas o wysokości 4.5 cm sprawia, że można je nosić na co dzień, a jednocześnie zachować militarne zacięcie w modzie. Gładki wzór i klasyczny czarny kolor umożliwiają łatwe zestawienie z różnorodnymi outfitami, od casualowych po bardziej eleganckie.
Niezależnie od okazji, botki Mina Black gwarantują oryginalny wygląd i komfort noszenia. Sprawdź je już dziś i dodaj odrobinę ekstrawagancji do swoich codziennych stylizacji!
- Producent: Inna marka
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Botki > Buty Inna marka
- Kolor: czarny
- Nosek: okrągły
- Rodzaj obcasa: płaski obcas
- Cechy dodatkowe: lakierowane
- Kolekcja: ButyModne
- Kolor podeszwy: czarny
- Materiał wkładki: tkanina
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
- Model: workery lakierowane
- Ocieplenie: tak
- Tęgość: G
- Wysokość: za kostkę
- Wysokość obcasa/platformy: 4.5
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Zapięcie: na zamek , sznurowane
Dziękujemy za dodanie komentarza.