Sergio Todzi Sergio Todzi Lakierowane Szpilki Na Platformie czerwone
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 1 - 4 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Sergio Todzi Lakierowane Szpilki Na Platformie czerwone
Odkryj niezwykłą elegancję i zjawiskowy styl z czerwonymi lakierowanymi szpilkami na platformie od Sergio Todzi. Te damskie czółenka to idealny wybór dla kobiet, które pragną podkreślić swoją kobiecość i pewność siebie.
Wysokość obcasa wynosząca 10 cm sprawia, że nogi wyglądają na szczuplejsze, a sylwetka nabiera harmonijnych proporcji. Model ten charakteryzuje się klasyczną, minimalistyczną formą – bez wzorów, co sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w eleganckie, jak i codzienne stylizacje.
Lakierowana skóra ekologiczna nadaje szpilkom wyjątkowego blasku i oryginalności, a ich wsuwane zapięcie zapewnia wygodę noszenia. Wkładka wykonana z innego materiału gwarantuje komfort nawet podczas długiego dnia.
Czerwony kolor to symbol pasji i odwagi, który z pewnością przyciągnie uwagę i doda charakteru każdej kreacji. Sergio Todzi łączy w swoim projekcie elegancję z nowoczesnym stylem, co czyni te szpilki doskonałym wyborem na różne okazje – od wieczornych wyjść po biznesowe spotkania.
Zainwestuj w swoje piękno i dodaj do swojej kolekcji obuwia te wyjątkowe szpilki na platformie!
- Producent: Sergio Todzi
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Czółenka > Buty Sergio Todzi
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Materiał wkładki: inny
- Zapięcie: wsuwane
- Rodzaj obcasa: Szpilka
- Wysokość obcasa/platformy: 10.0
- Cechy dodatkowe: brak
- Kolor: czerwony
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
Dziękujemy za dodanie komentarza.