Rodzaj obcasa

Męskie buty American Club

179,00 zł
125,30 zł
42 43 44 45 46
179,00 zł
125,30 zł
41 42 43 44 45
149,00 zł
129,00 zł
41 43 44 45 46

Męskie American Club

Amerykańskie obuwie wyróżnia się przede wszystkim bardzo wysoką funkcjonalnością, natomiast jeśli chodzi o stylizację samego obuwia, to nie może ona nigdy być przesadnie urozmaicona czy wzorzysta. Tutaj liczy się prostota i minimalizm, który nie stoi w sprzeczności z licznymi rozwiązaniami wpływającymi na komfort i wygodę noszenia obuwia.

Te cechy amerykańskiego przemysłu obuwniczego po dziś dzień spełnia z powodzeniem marka American Club, którą promujemy w naszym sklepie od wielu lat i zauważamy ogromne zainteresowanie klientów produktami spod tego logo. Dlatego w tym sezonie sprowadziliśmy dla Państwa jeszcze więcej ciekawych i klasycznych propozycji od na obuwie męskie American Club, które z pewnością będzie doskonałym prezentem dla każdego ceniącego sobie klasykę i wygodę Pana.

Nieoczywisty wybór – satysfakcja oczywista

Chociaż marka American Club nie jest promowana zbyt otwarcie w salonach obuwniczych w Polsce, to ma swoją wciąż poszerzającą się grupę wiernych użytkowników. Jeśli ktoś raz przymierzy buty męskie American Club z pewnością będzie w przyszłości wracał właśnie do tej marki w uznaniu nie tylko dla prezentowanej przez nią formy butów, ale przede wszystkim z satysfakcji wynikającej z ogromnej wygody.

Projekty butów od American Club stawiają w pierwszej kolejności na wygodę użytkowania, więc wykorzystują wyłącznie najlepsze naturalne i syntetyczne materiały, łącząc je w jednym bucie dla maksymalizacji korzyści. Trwałe i dobrze amortyzujące podeszwy są wykonane z odpowiednimi bieżnikami wspomagającymi utrzymanie się np. na śliskiej powierzchni. Marka ma w swojej ofercie wodoodporne klapki męskie American Club, które doskonale sprawdzają się w warunkach podniesionej wilgotności i są w stanie przydać się nie tylko na plaży czy nad basenem.

Szeroka gama butów American Club

Proponowane w naszym sklepie obuwie męskie American Club to przede wszystkim trwałe i funkcjonalne buty, które mogą posłużyć Państwu nawet przez długie lata. Istotne jest również to, że firma nie skupia się tylko i wyłącznie na jednym segmencie obuwia, dzięki czemu ostatecznie możemy zaproponować Państwu obok klapek kąpielowych również:

Jak widać, wybór butów od American Club jest bardzo duży, a ilość propozycji wyłącznie dla mężczyzn stale się powiększa. Zachęcamy Państwa przede wszystkim do sprawdzenia, jak bardzo korzystnie finansowo wypada ta zróżnicowana i bogata oferta American Club na tle innych dostawców i marek obuwniczych.