Inna marka Ocieplane Botki Na Płaskim Obcasie Z Ozdobą Czarne Leonise

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Ocieplane Botki Na Płaskim Obcasie z Ozdobą Czarne Leonise to doskonały wybór dla każdej kobiety, która ceni sobie komfort oraz styl, szczególnie w chłodniejsze dni. Te eleganckie botki wykonane z wysokiej jakości eko skóry są nie tylko modne, ale również praktyczne.

Osadzone na płaskim obcasie o wysokości 3 cm, zapewniają wygodę noszenia przez cały day, idealnie nadając się do codziennych stylizacji. Sznurowanie oraz zamek błyskawiczny to sprytne rozwiązania, które ułatwiają zakładanie oraz dopasowanie obuwia do stopy. Wnętrze botków ocieplone kocem obuwniczym gwarantuje miłe ciepło, co czyni je świetnym wyborem na zimniejsze dni.

Czarny kolor, klasyczny i ponadczasowy, sprawia, że te botki pasują do wielu różnych zestawów. Dodatkowy detal na języku botków nadaje im niepowtarzalnego charakteru, wyróżniając je spośród innych modeli.

Wysokość cholewki wynosząca 14,5 cm oraz szerokość 10,5 cm sprawiają, że botki idealnie przylegają do kostki, co dodaje elegancji całej stylizacji. Doskonale komponują się z jeansami, spódnicami czy dressami, tworząc harmonijny look.

Przy wyborze rozmiaru zachęcamy do skorzystania z tabeli rozmiarów, co pozwoli na idealne dopasowanie. Ocieplane Botki Na Płaskim Obcasie Czarne Leonise to produkt, który łączy w sobie modny design z funkcjonalnością. Nie czekaj, dodaj je do swojej kolekcji już dziś!

  • Wysokość obcasa (cm): 3
  • Wysokość cholewki (cm): 14,5
  • Szerokość cholewki (cm): 10,5
  • Kod producenta: 24BT02-7976 BLACK
  • Kolor: czarny
  • Kolor podeszwy: czarny
  • Materiał podeszwy: tworzywo
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
  • Nosek: okrągły
  • Ocieplenie: tak
  • Rodzaj obcasa: płaski obcas
  • Wysokość: za kostkę
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Materiał wkładki: tkanina
  • Wysokość obcasa/platformy: 3.0
  • Zapięcie: na zamek , sznurowane

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|