BM BM Oficerki damskie z łańcuszkiem Totah Black czarne
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: BM Oficerki damskie z łańcuszkiem Totah Black czarne
Oficerki damskie z łańcuszkiem Totah Black od producenta BM to absolutny must-have dla każdej modnej kobiety! Te sznurowane kozaki na wysokiej podeszwie wyróżniają się nie tylko stylowym wyglądem, ale także komfortem noszenia. Fason oficerów doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, a dodatek złotego łańcuszka nadaje im eleganckiego charakteru.
Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapewniają trwałość i łatwość w pielęgnacji. Wnętrze tych kozaków wyłożone jest delikatnym futerkiem, co sprawia, że są doskonałym wyborem na chłodniejsze dni. Zapięcie na suwak z boku cholewki ułatwia zakładanie, a sznurowanie pozwala na dopasowanie obuwia do indywidualnych potrzeb.
Oficerki Totah Black, z płaskim obcasem i okrągłym noskiem, zapewniają wygodę podczas noszenia przez cały dzień. Dzięki syntetycznej podeszwie, buty są stabilne i dobrze trzymają się nawierzchni. Wysokość kozaków sięga do połowy łydki, co podkreśla sylwetkę i dodaje szyku.
Idealne do codziennych stylizacji, a także w stylu militarnym, te kozaki z pewnością przyciągną spojrzenia. Wykonane z myślą o nowoczesnej kobiecie, która ceni sobie komfort oraz modny wygląd. Zapakowane w oryginalne pudełko, będą doskonałym prezentem dla każdej miłośniczki mody. Nie czekaj, dodaj je do swojej kolekcji już dziś i bądź na czasie z najnowszymi trendami!
- Cechy dodatkowe: łańcuch
- Kolekcja: ButyModne
- Kolor: czarny
- Kolor podeszwy: czarny
- Materiał podeszwy: syntetyczny
- Model: Oficerki damskie z łańcuszkiem
- Nosek: okrągły
- Rodzaj obcasa: płaski obcas
- Tęgość: G
- Materiał wkładki: tkanina
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
- Ocieplenie: tak
- Wysokość obcasa/platformy: 4.0
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Zapięcie: na zamek , sznurowane
Dziękujemy za dodanie komentarza.