T.Sokolski Półbuty damskie ażurowe z gumką białe T.Sokolski VU85LAS

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 7 - 10 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Półbuty damskie ażurowe z gumką białe T.Sokolski VU85LAS to doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie styl, komfort i nowoczesny design. Te wsuwane buty, wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, łączą elegancję z praktycznością, co sprawia, że są idealnym uzupełnieniem każdej wiosennej, letniej czy jesiennej stylizacji.

Wyróżniają się okrągłym noskiem oraz ażurowym wzorem, który zapewnia odpowiednią wentylację, co jest szczególnie istotne w cieplejszych miesiącach. Guma wszyta w cholewkę gwarantuje idealne dopasowanie do stopy oraz wygodę noszenia, a podeszwa o grubości 2 cm zapewnia stabilność i komfort nawet podczas długiego dnia.

Buty T.Sokolski łączą w sobie modny fason casualowy z praktycznymi rozwiązaniami. Z powodzeniem sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas bardziej formalnych okazji. Dodatkowo, podeszwa syntetyczna jest odporna na ścieranie, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Model obecny w standardowej rozmiarówce, co ułatwia jego dobór i zakup.

Zachwyć się komfortem i stylem, nosząc półbuty ażurowe T.Sokolski. Dzięki oryginalnemu opakowaniu masz pewność, że dostajesz produkt fabrycznie nowy i objęty 24-miesięczną gwarancją. Wybierz wygodę i elegancję, które będą Ci towarzyszyć przez cały dzień!

  • Kolor: biały
  • Materiał wkładki: skóra naturalna
  • Nosek: okrągły
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: inne , wsuwane
  • Cechy dodatkowe: ażurowe
  • Kolekcja: ButyModne
  • Materiał podeszwy: syntetyczny
  • Materiał zewnętrzny: skóra naturalna
  • Wysokość obcasa/platformy: 4

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|