Półbuty spod znaku Caprice, pochodzące wprost z zakładu tego niemieckiego producenta, to doskonały wybór dla kobiet lubiących wygodę, ale i elegancję. Zróżnicowane kroje, świetna prezencja i jakość wykonania to znaki rozpoznawcze butów sygnowanych tą marką.


Odmienne potrzeby, jedna marka


W naszej ofercie znajdują się modele o różnej charakterystyce, przygotowane z myślą o odmiennych potrzebach użytkowniczek. Z powodzeniem parę dla siebie mogą znaleźć zarówno miłośniczki elegancji w klasycznym wydaniu, jak i kobiety wybierające mniej oficjalne i lżejsze stylizacje. Udane zakupy mogą tu zrobić także panie wybierające się na oficjalną okazję, szukające butów do biura, zgodnych z przyjętym dress code, czy też planujące wyjście na mniej formalne spotkanie z przyjaciółkami.


Szyk i elegancja tkwią w szczegółach


Klasyczną elegancję zapewnia zastosowanie czarnej kolorystyki, wzbogaconej ciekawie wyglądającymi dodatkami, w postaci klamer, pasków, zdobniczej metaloplastyki, ozdobnych przesznurowań z charakterystycznymi napami, czy też drobnych, skórzanych uzupełnień.


Warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego zostały wykonane. W większości jest to naturalna skóra - gładka lub typu zamsz, uzupełniona wysokiej jakości tekstyliami.


Półbuty do codziennego, mniej wymagającego użytku charakteryzuje prostszy, przemyślany krój, z mniejszymi klamrami i subtelnymi zdobieniami wykonanymi bezpośrednio na skórze. W ślad za tym paleta kolorystyczna jest szersza i składa się z interesujących odcieni.


Inną cechą rozróżniającą poszczególne półbuty Caprice jest sposób ich wkładania. W dostępnej w naszym sklepie gamie produktów znajdują się buty sznurowane w sposób tradycyjny, z zamkiem błyskawicznym zastępującym sznurówki, a także w formie wsuwanej, z elastyczną wstawką zapewniającą należyte przyleganie buta do stopy.


Z myślą o amatorkach wysokości


Z myślą o amatorkach wyższego chodzenia w ofercie znajdują się modele na obcasie sięgającym wysokości ponad 8 cm. Nie brakuje także butów na obcasie mniejszym, aż do minimalnej wielkości nie większej niż 1 cm.


Zapraszamy do szczegółowego przyjrzenia się poszczególnym produktom z naszej oferty.