Inna marka Sandałki japonki z kokardą Megi Black czarne

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Przedstawiamy eleganckie sandałki japonki Megi Black, które stanowią doskonałe połączenie wygody i stylu. W wykonaniu z ekologicznej zamszowej skóry, prezentują się niezwykle delikatnie i romantycznie. Ich czarny kolor sprawia, że są uniwersalne i idealnie komponują się z wieloma letnimi stylizacjami.

To, co wyróżnia te japonki, to przepiękna kokarda oraz subtelne złote zdobienia, które dodają im wyjątkowego charakteru. Sandałki są zapinane na sprzączkę, co zapewnia komfort i stabilność noszenia. Posiadają płaski obcas o wysokości 1 cm, dzięki czemu są idealne na co dzień — idealne na spacery po plaży, spotkania z przyjaciółmi czy letnie imprezy.

Materiał wkładki z ekologicznej skóry zapewnia wygodę nawet przy dłuższym użytkowaniu, a syntetyczna podeszwa gwarantuje trwałość i łatwość w utrzymaniu. Sandałki Megi Black to produkt, który z pewnością przyciągnie uwagę i sprawi, że Twoje letnie stylizacje będą pełne wdzięku.

Nie czekaj i dołącz te urocze japonki do swojej letniej garderoby, by cieszyć się modą i komfortem każdego dnia!

  • Kolekcja: ButyModne
  • Kolor: czarny
  • Materiał podeszwy: syntetyczny
  • Nosek: brak noska
  • Rodzaj obcasa: płaski obcas
  • Zapięcie: sprzączka
  • Materiał wkładki: skóra ekologiczna
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna zamszowa
  • Wysokość obcasa/platformy: 1.0
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Cechy dodatkowe: dżety , kokardka , ćwieki

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|