Inna marka Sandałki na korkowym koturnie czarne black
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 1 - 4 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Sandałki na korkowym koturnie czarne black
Odkryj niezwykłe sandałki na korkowym koturnie w klasycznym czarnym kolorze! Te damskie sandały to idealny wybór na letnie dni, oferujące nie tylko komfort, ale także wyjątkowy styl. Wysoki koturn o wysokości 9 cm oraz platforma 2,5 cm doskonale podkreśla sylwetkę, dodając jej smukłości.
Ciekawe kwieciste wzory, zdobiące materiał zewnętrzny, przyciągają wzrok i nadają każdej stylizacji oryginalnego, letniego charakteru. Sandałki są wiązane na kostce, co zapewnia doskonałe trzymanie i stabilność podczas chodzenia. Klasyczny fason sprawia, że będą pasować do wielu modowych zestawów - zarówno do zwiewnych sukienek, jak i do casualowych spodni.
Wykonane z wysokiej jakości tkaniny, sandały te gwarantują wygodę oraz trwałość. Brak noska sprawia, że są odpowiednie na gorące dni, a dół w postaci koturnu sprawia, że są idealną alternatywą dla tradycyjnych szpilek. Niech Twoje stopy poczują się niezwykle w tym stylowym fasonie od Innej Marki.
Przygotuj się na zachwyt i pozytywne spojrzenia, bo te czarne sandałki na korkowym koturnie to must-have tego sezonu! Nie czekaj – spraw sobie odrobinę luksusu i komfortu już teraz!
- Producent: Inna marka
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Sandały > Buty Inna marka
- Cechy dodatkowe: brak
- Wzór dominujący: kwiaty
- Nosek: Brak noska
- Rodzaj obcasa: Koturn
- Zapięcie: sznurowane
- Materiał zewnętrzny: Tkanina
- Kolor: czarny
- Wysokość obcasa/platformy: 9.0
- Materiał wkładki: inny
Dziękujemy za dodanie komentarza.