Edeo Sandały gladiatorki Edeo 2195 czarne/srebr szare
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 1-2 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Sandały gladiatorki Edeo 2195 czarne/srebr szare
Sandały gladiatorki Edeo 2195 w kolorach czarnym i szarym to doskonały wybór dla kobiet ceniących sobie komfort i modny wygląd. Wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry, te eleganckie sandały łączą w sobie klasyczny fason z nowoczesnymi detalami, co sprawia, że są idealne na różne okazje – zarówno na codzienne wyjścia, jak i na letnie imprezy.
Model Edeo 2195 nie posiada noska, co zapewnia wygodę użytkowania, a zapięcie na zamek ułatwia zakładanie i zdejmowanie obuwia. Płaski obcas o wysokości 2 cm gwarantuje stabilność podczas noszenia, co czyni je idealnym wyborem dla aktywnych osób. Dodatkowo, naturalna skóra, z której wykonane jest obuwie, zapewnia odpowiednią wentylację i komfort podczas upalnych dni.
Sandały te dostępne są w modnej kolorystyce, która doskonale komponuje się z różnymi stylizacjami – od casualowych po bardziej eleganckie. Nie tylko świetnie wyglądają, ale również są praktyczne dzięki syntetycznej podeszwie, która zapewnia trwałość i przyczepność.
Wybierając sandały gladiatorki Edeo 2195, zyskujesz nie tylko stylowy dodatek do swojej garderoby, ale także wygodę, którą docenisz każdego dnia. Idealne na lato, te buty stanie się niezastąpionym elementem Twojej kolekcji obuwia. Pakowane w oryginalne pudełko producenta, są także doskonałym pomysłem na prezent.
- Nosek: Brak noska
- Cechy dodatkowe: brak
- Materiał zewnętrzny: Skóra naturalna
- Materiał wkładki: Skóra naturalna
- Rodzaj obcasa: Płaski obcas
- Zapięcie: na zamek
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Materiał podeszwy: syntetyk
- Kolekcja: ButyModne
- Kolor: czarny , szary
- Wysokość obcasa/platformy: 2.0
Dziękujemy za dodanie komentarza.