Filippo Sandały na słupku z gumkami Filippo W PAW539A czarne

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 7 - 10 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Sandały na słupku z gumkami Filippo W PAW539A w kolorze czarnym to doskonały wybór dla każdej nowoczesnej kobiety, która pragnie połączyć wygodę z elegancją. Te stylowe sandały zostały stworzone z myślą o letnich dniach, oferując otwartą konstrukcję, która zapewnia wyjątkową przewiewność nawet w upalne dni.

Cholewka wykonana jest z wysokiej jakości skóry syntetycznej, co sprawia, że sandały są zarówno estetyczne, jak i łatwe w pielęgnacji. Wnętrze sandałów wyściełane jest skórą ekologiczną, co zapewnia komfort noszenia przez długie godziny. Gumowy klin w cholewce dodaje im atrakcyjności wizualnej, a jednocześnie pozwala na lepsze dopasowanie do stopy.

Obcas o wysokości 6.5 cm subtelnie wydłuża nogi, nadając sylwetce elegancki wygląd. Uniwersalna czarna kolorystyka sprawia, że sandały doskonale komponują się z różnorodnymi stylizacjami – od casualowych po bardziej formalne. Bez względu na okazję, sandały Filippo będą idealnym uzupełnieniem każdej letniej garderoby.

Dzięki braku regulacji zapięcia, modele te są niezwykle łatwe do zakładania i zdejmowania, co znacznie zwiększa komfort użytkowania. Eleganckie, a zarazem praktyczne, sandały na słupku z gumkami Filippo to must-have na nadchodzący sezon. Wybierz je i ciesz się modą bez ograniczeń!

  • Kod producenta: BM196402
  • Kolor: czarny
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
  • Model: Sandały na słupku z gumkami Filippo W PAW539
  • Zapięcie: inne

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|