PG1 PG1 Skórzane Botki Na Słupku Wysokie Czarne Joyte
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 7 - 10 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: PG1 Skórzane Botki Na Słupku Wysokie Czarne Joyte
Odkryj elegancję i komfort noszenia dzięki skórzanym botkom na słupku PG1 Joyte w klasycznym czarnym kolorze. Te wysokie buty stanowią doskonałe uzupełnienie każdej stylizacji, niezależnie od okazji. Dzięki ściągaczowi, botki idealnie dopasowują się do nogi, co sprawia, że noszenie ich staje się prawdziwą przyjemnością.
Model PG1 Joyte wyróżnia się nie tylko stylowym designem, ale także praktycznymi rozwiązaniami. Obcas w postaci słupka o wysokości od 8,5 do 10 cm zapewnia stabilność, a jednocześnie optycznie wydłuża nogi. Dodatkowo, wbudowane ocieplenie w postaci koca obuwniczego sprawia, że te botki doskonale sprawdzą się w chłodniejsze dni, zapewniając komfort termiczny.
Botki wyposażone są zarówno w zapięcie na zamek, jak i sznurowane wiązanie, co pozwala na łatwe zakładanie i zdejmowanie. Wysokość cholewki wynosząca 12 cm oraz okrągły nosek dodają klasycznego charakteru, natomiast szerokość cholewki wynosząca 11 cm zapewnia odpowiednią przestrzeń dla stóp.
Podczas wyboru rozmiaru, zachęcamy do zapoznania się z tabelą rozmiarów, aby idealnie dopasować botki do swoich potrzeb. Produkt dostępny jest w typowej numeracji dla kobiet, co sprawia, że zakupy będą szybkie i przyjemne.
Skórzane botki na słupku PG1 Joyte to nie tylko modny dodatek, ale także obuwie, które łączy w sobie wygodę i styl. Zainwestuj w swoje modowe skarby i przekonaj się sama, jak wszechstronne mogą być te eleganckie buty! Sprawdź również inne modele z naszej oferty, które z pewnością przypadną Ci do gustu.
- Wysokość cholewki (cm): 12 cm
- Kolekcja: ButyModne
- Kolor: czarny
- Kolor podeszwy: czarny
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
- Model: botki
- Ocieplenie: tak
- Rodzaj obcasa: słupek
- Szerokość cholewki: 11
- Wysokość cholewki: 12
- Wysokość obcasa/platformy: 9
- Zapięcie: na zamek , sznurowane
- Cechy dodatkowe: brak
- Materiał wkładki: tkanina
- Nosek: okrągły
- Tęgość: G
- Wysokość: za kostkę
- Wzór dominujący: bez wzoru
Dziękujemy za dodanie komentarza.