Sergio Leone Szpilki czółenka damskie czarne Sergio Leone 1336

264,58
  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 3 - 6 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Poznaj najnowszy model czarnych szpilek czółenek damskich od renomowanej marki Sergio Leone – model 1336. Te eleganckie buty łączą w sobie szyk, modę oraz ekstrawagancję, które sprawiają, że są idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji, bez względu na okazję.

Cholewka wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także komfort noszenia. Wnętrze czółenek wyłożone jest skórą naturalną, co zapewnia przyjemność i wygodę nawet podczas długotrwałego użytkowania. Dodatkowo, do butów dołączone są zapasowe fleki, co podkreśla dbałość producenta o detale i trwałość produktu.

Te klasyczne czółenka w kolorze czarnym to absolutny must-have w kobiecej garderobie. Idealne zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, wyróżniają się stylowym fasonem z wysmuklającą stopę szpiczastą noską oraz 7,5 cm obcasem w postaci szpilki. Dzięki wsuwanemu zapięciu, zakładanie i zdejmowanie butów jest niezwykle proste.

Model 1336 to wyrazisty wybór dla każdej eleganckiej kobiety, która ceni sobie nie tylko modny wygląd, ale także komfort i jakość. Produkt jest fabrycznie nowy, oryginalny i objęty 24-miesięczną gwarancją, co dodatkowo świadczy o zaufaniu do marki Sergio Leone. Wybierz te czółenka i dodaj swojej stylizacji elegancji oraz blasku!

  • Kod producenta: SK414F
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
  • Rodzaj obcasa: szpilka
  • Wysokość obcasa/platformy: 7.5
  • Zapięcie: wsuwane
  • Kolor: czarny
  • Materiał wkładki: skóra naturalna
  • Nosek: szpic
  • Wzór dominujący: bez wzoru

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|