Inna marka Timberki Trapery R-8 Camel brązowe

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Przedstawiamy brązowe trapery Timberki R-8 w kolorze jasnobrązowym/beżowym, które stanowią doskonały wybór dla miłośników wygodnego i stylowego obuwia trekkingowego. Wykonane z wysokiej jakości ekologicznego tworzywa skóropodobnego, te niezwykle modnie zaprojektowane buty łączą w sobie nie tylko estetykę, ale także funkcjonalność.

Ich 3-centymetrowy obcas oraz grubszą podeszwę ze żłobieniami, zapewniają doskonałą przyczepność i komfort noszenia w trudniejszych warunkach. Wysoka cholewka o długości 14 cm doskonale chroni kostkę, a zaokrąglone noski dodają im lekkości. Trapery zapinane na sznurowadła pozwalają na idealne dopasowanie do stopy, co znacząco zwiększa komfort użytkowania.

Wnętrze butów zostało ocieplone, co sprawia, że są one idealnym wyborem na chłodniejsze dni. Stylowy design, bez zbędnych wzorów, sprawia, że świetnie sprawdzą się w różnorodnych stylizacjach – zarówno miejskich, jak i outdoorowych.

Timberki R-8 to uniwersalne obuwie, które z powodzeniem mogą nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Produkt zapakowany jest w oryginalne pudełko producenta, co czyni go idealnym pomysłem na prezent. Wybierz trapery Timberki R-8 i ciesz się połączeniem komfortu, jakości oraz stylu każdej jesiennej i zimowej wyprawy.

  • Kolekcja: ButyModne
  • Kolor: brązowy
  • Materiał podeszwy: syntetyk
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Materiał wkładki: inny
  • Ocieplenie: tak
  • Wysokość: wysokie
  • Wysokość obcasa/platformy: 3.0
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: sznurowane

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|