Inna marka Trampki tenisówki KA8 srebrny białe szare

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 1-2 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Przedstawiamy wyjątkowe półtrampki damskie Tenisówki KA8 w srebrnym, białym i szarym kolorze, które zachwycają nie tylko swoim nowoczesnym designem, ale także niezwykłym komfortem. Wykonane z tkaniny z bawełnianym wnętrzem, te buty stanowią doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności.

Buty KA8 od renomowanej marki VICES doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji – zarówno na co dzień, jak i podczas wakacyjnych wypadów. Ich klasyczny, ale jednocześnie oryginalny wygląd sprawia, że są idealne do różnych stylizacji. Niskie trampki, z okrągłym noskiem, zapewniają swobodę ruchów, a sznurowane zapięcie pozwala na idealne dopasowanie do stopy.

Dodatkowym atutem tego modelu jest metaliczny akcent, który wprowadza nutę elegancji i wyróżnia się spośród innych półbutów. Z podeszwa wykonana z gumy gwarantuje doskonałą przyczepność i trwałość, a wysokość platformy wynosząca 2.4 cm dodaje wygody podczas chodzenia.

Tenisówki KA8 to must-have w szafie każdej modnej kobiety, poszukującej praktycznych, ale zarazem stylowych butów. Nie czekaj, sięgnij po nie i przekonaj się, jak świetnie uzupełnią Twoje codzienne stylizacje!

  • Wysokość: niskie
  • Materiał zewnętrzny: Tkanina
  • Materiał wkładki: Tkanina
  • Cechy dodatkowe: metaliczne
  • Nosek: Okrągły
  • Zapięcie: sznurowane
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Kolekcja: BUTYMODNE
  • Kolor: biały , szary
  • Materiał podeszwy: guma
  • Model: KA8
  • Wysokość obcasa/platformy: 2.4

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|
|