Trzewiki chłopięce Ren But 1423 szare czerwone

179,00 PLN
18% taniej
219,00PLN
  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 1-2 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
Buty trzewiki chłopięce Ren But 1423 szare
Stopy małych dzieci są bardzo delikatne - ich skóra jest niezwykle wrażliwa na otarcia, dlatego tak istotne jest, by kupować odpowiednie trzewiki dziecięce, wykonane ze skóry naturalnej, wygodne i dopasowane do stopy dziecka. Buty Ren But przeznaczone dla chłopców i dziewczynek, to ładne, proste trzewiki nieocieplane, w których stopa dziecka nie będzie się pociła, co jest niezwykle ważne gdy zależy nam na komforcie malca.
Półbuty wysokie z zabudowaną kostką to najlepszy wybór obuwia dla dziecka, które dopiero niedawno nauczyło się
chodzić i wciąż jeszcze zdarza mu się krzywo postawić stopę. Trzewiki Ren But amortyzują stopę w kostce uniemożliwiając tym samym nieprawidłowe ustawienie stopy dziecka na podłożu, czyli w rezultacie zmniejszają ryzyko urazu stawu skokowego.
Trzewiki profilaktyczne wyrób medyczny wykonany są ze skóry naturalnej, zaś ich podeszwy z elastycznego i stabilnego termo-kauczuku. Wyprofilowana wkładka zapobiega deformacjom stopy i gwarantuje swobodne oddychanie skóry, z kolei prosty i dyskretny wygląd butów to ich uniwersalność.

Modne, piękne trzewiki powinny znaleźć się w każdej garderobie małego chłopca. Buty zostały wykonane ze skóry naturalnej. Dopasowują się do stopy dziecka. Wyprofilowana wkładka zapobiega deformacjom stopy i gwarantuje swobodne oddychanie skóry. Obuwie jest niesamowicie wygodne, stópka małego dziecka nie będzie się pocić.

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|