Półbuty dziecięce Bartek – na zakupach z juniorem

W ofercie półbutów Bartek znajdują się modele typowo sportowe, w stylach casual i smart casual. Tak szeroki wybór odpowiada na indywidualne potrzeby każdego dziecka i rozwiązuje stylizacyjne dylematy dzieci i rodziców. Zarówno mali odkrywcy, sportowcy, jak i miejscy fashioniści z pewnością znajdą coś dla siebie, a praktyczne rzepy ułatwią samodzielne zakładanie butów przez malucha.

Na zakupach z dziewczynką

Trzewiki dziewczęce Bartek dzięki swojemu uniwersalnemu wzornictwu pasują zarówno do zestawów ze eleganckimi spodenkami, dżinsami, jak i spódnic czy sukienek. W asortymencie znajdują się jednokolorowe, spokojne modele, ale i te bardziej szalone – w kontrastujących odcieniach, z aplikacjami, modnymi dziurkowaniami i błyszczącymi dżetami. Warto pozwolić, by mała indywidualistka dobierała buty do stroju sama. Wówczas zakupy będą łatwiejsze dla obu stron, a usatysfakcjonowana wyborem dziewczynka nie będzie marudzić przy porannej stylizacji.

Coś dla młodych dżentelmenów i szalonych odkrywców

Nie tylko dziewczynki, ale również i chłopcy chcą dobrze wyglądać. Obuwnicze zakupy z chłopcem ze względu na szeroki wybór w sklepach, również potrafią przyprawić rodziców o nerwy. Małemu ciekawskiemu wędrowniczkowi z pewnością spodobają się solidne, wyższe buty Bartek dla chłopca za kostkę, na wytrzymałej, solidnej podeszwie. Trzewiki dziecięce Bartek przetrwają dzięki temu szalone zabawy w piaskownicy i na placu zabaw. Dla spokojniejszych dżentelmenów proponujemy niższe trzewiki Bartek w uniwersalnych, bazowych kolorach, które łatwo dopasować do reszty stroju.

Rzepy czy wiązania? Rodzicu, wybór należy do Ciebie

Decydujący głos w kwestiach praktycznych powinni mieć rodzice. Szczególnie ważny jest typ zapięcia.

W ofercie półbutów dziecięcych Bartek znajdują się zarówno buty wiązane, jak i na rzepy. Zapięcie na rzepy to doskonała, szybka opcja, ale należy pamiętać o tym, że dzieci chodzą w butach niemal wyczynowo. Rzep musi wytrzymać wszelkie inne formy dziecięcej aktywności. To idealny wybór, jeśli Twoje dziecko woli spokojniejsze zabawy.

Dla dzieciaków, za którymi szczególnie trudno nadążyć i dużo się bawią, bezpieczniejsze będą buty z mocnymi sznurówkami. Zdecyduj się na nie, jeśli Twoja pociecha lubi poszaleć. Wymagają one starannego wiązania, ale trzymają kostkę zdecydowanie lepiej niż obuwie na rzepy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego obuwia.