Vices Vices 6333-38-black czarne

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 10 - 13 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Przedstawiamy tenisówki wsuwane Vices 6333-38 w eleganckim, czarnym kolorze – doskonały wybór dla wszystkich miłośniczek komfortu oraz modnych dodatków. Te wyjątkowe buty charakteryzują się płaską podeszwą, która zapewnia wygodę podczas codziennych aktywności. Po bokach znajdują się gumki, które ułatwiają zakładanie i zdejmowanie obuwia, co czyni je idealnym wyborem na każdą okazję.

Cholewka oraz wkładka wykonane z materiału włókienniczego gwarantują lekkość i przewiewność, co sprawia, że tenisówki świetnie sprawdzą się w cieplejsze dni. Dodatkowym atutem są dekoracyjne obszycia przy podeszwie oraz na nosku, plecione z juty, które nadają butom nowoczesny charakter. Podczas noszenia, okrągły nosek zapewnia komfort i przestronność dla palców, a ich minimalistyczny design sprawia, że pasują do wielu stylizacji.

Buty Vices 6333-38 to nie tylko modny dodatek, ale także praktyczne rozwiązanie dla aktywnych kobiet. Wysokość platformy wynosząca 1.5 cm sprawia, że są wygodne nawet przy długotrwałym noszeniu. Każda para zapakowana jest w oryginalne pudełko producenta, co czyni je również doskonałym pomysłem na prezent.

Wybierz tenisówki Vices 6333-38 i podkreśl swój niepowtarzalny styl, ciesząc się jednocześnie komfortem każdego kroku!

  • Kolekcja: ButyModne
  • Kolor: czarny
  • Materiał podeszwy: syntetyczny
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Materiał wkładki: tkanina
  • Materiał zewnętrzny: tkanina
  • Nosek: okrągły
  • Wysokość obcasa/platformy: 1.5
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: inne , wsuwane

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|