SHELOVET Workery damskie na platformie Shelovet z czarnym łańcuszkiem czarne

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Odkryj stylowe workery damskie na platformie od marki Shelovet, które idealnie wpisują się w casualowy i rockowy klimat nadchodzącego sezonu jesień/zima. Te eleganckie buty w kolorze czarnym zachwycają połączeniem modnego designu z funkcjonalnością, co sprawia, że są doskonałym wyborem na co dzień.

Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej imitującej zamsz, workery zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i wygodę. Wnętrze butów jest ocieplone i wyłożone miękkim materiałem tekstylnym, co gwarantuje komfort noszenia nawet w chłodniejsze dni. Zapiętek jest usztywniony, co dodatkowo wspiera stabilizację stopy.

Szeroka cholewka (26 cm) sięgająca za kostkę oraz okrągły nosek czynią te botki niezwykle wygodnymi i funkcjonalnymi. Platforma o wysokości 3 cm i obcas 5 cm nie tylko optycznie wydłuża nogi, ale również zapewnia wygodę podczas długich spacerów. Podeszwa z bieżnikiem wykonana z tworzywa sztucznego zapewnia dobrą przyczepność, co jest nieocenione w zmiennych warunkach pogodowych.

Szczególnym atutem tych workerów jest modny akcent w postaci czarnego łańcuszka, który nadaje im niepowtarzalnego charakteru i podkreśla ich rockowy styl. Zamek błyskawiczny z boku ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów, co czyni je wygodnym rozwiązaniem na każdy dzień.

Zamów już dziś workery damskie na platformie Shelovet i ciesz się modnym, komfortowym obuwiem, które doskonale dopełni twoje codzienne stylizacje!

  • Kolor: czarny
  • Materiał wkładki: tkanina
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna zamszowa
  • Nosek: okrągły
  • Ocieplenie: tak
  • Rodzaj obcasa: płaski obcas
  • Szerokość cholewki: 26
  • Wysokość cholewki: 18
  • Wysokość obcasa/platformy: 5
  • Cechy dodatkowe: łańcuch
  • Kolekcja: ButyModne
  • Materiał podeszwy: syntetyczny
  • Wysokość: za kostkę
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: na zamek

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|