TRENDI TRENDI Wygodne Czarne Kozaczki Z Ociepleniem
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: TRENDI Wygodne Czarne Kozaczki Z Ociepleniem
**TRENDI Wygodne Czarne Kozaczki Z Ociepleniem**
Odkryj doskonałe połączenie stylu i komfortu dzięki wygodnym czarnym kozaczkom od producenta TRENDI. Te eleganckie, a zarazem casualowe buty to idealny wybór na jesienne i zimowe dni, gdyż zapewniają ciepło i wygodę na każdą okazję – od spotkań towarzyskich po formalne uroczystości.
Kozaki wyróżniają się zabudowanym, miękkim zapiętkiem, co gwarantuje dodatkową stabilność i komfort noszenia. Ocieplenie wewnętrzne sprawia, że Twoje stopy będą chronione przed zimnem nawet w najchłodniejsze dni. Wykonane z wysokiej jakości ekologicznej skóry, prezentują się niezwykle elegancko i nowocześnie.
Ich okrągły nosek oraz 6-centymetrowy obcas na słupku dodają klasy i szyku, a jednocześnie zapewniają wygodę podczas długiego noszenia. Podeszwa z tworzywa sztucznego z bieżnikiem, w połączeniu z szerokością cholewki wynoszącą 40 cm, zapewnia dobrą przyczepność i stabilność, co czyni je idealnym wyborem na co dzień.
Kozaki TRENDI mają wysokość do kolana (37 cm), co sprawia, że doskonale komponują się z różnorodnymi stylizacjami – zarówno z sukienkami, jak i spodniami czy legginsami. Zamykane na zamek, są łatwe do zakładania i zdejmowania.
Dodatkowo, ich minimalistyczny design, pozbawiony wzorów, sprawia, że pasują do wielu różnych zestawów. Spakowane w oryginalne pudełko producenta, będą idealnym pomysłem na prezent.
Wybierz kozaki TRENDI i dodaj elegancji oraz wygody do swojej zimowej garderoby!
- Producent: TRENDI
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Kozaki > Buty TRENDI
- Kolekcja: ButyModne
- Kolor: czarny
- Materiał podeszwy: syntetyczny
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
- Nosek: okrągły
- Ocieplenie: tak
- Rodzaj obcasa: słupek
- Szerokość cholewki: 40
- Wysokość cholewki: 37
- Cechy dodatkowe: brak
- Materiał wkładki: inny
- Wysokość obcasa/platformy: 6.0
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Zapięcie: na zamek
Dziękujemy za dodanie komentarza.