Sergio Leone Wygodne Czółenka Na Słupku Sergio Leone SK162 Beżowe beżowy
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Wygodne Czółenka Na Słupku Sergio Leone SK162 Beżowe beżowy
**Wygodne Czółenka Na Słupku Sergio Leone SK162 Beżowe**
Odkryj elegancję połączoną z komfortem dzięki czółenkom na słupku Sergio Leone SK162 w kolorze beżowym. Te modne buty to doskonała propozycja dla każdej kobiety, która ceni sobie styl i wygodę w codziennym użytkowaniu.
Czółenka są osadzone na stabilnym obcasie w postaci słupka, który sprawia, że zapewniają one doskonałą równowagę i komfort noszenia przez cały dzień. Dodatkowo, zapięcie wokół kostki na regulowany pasek ze sprzączką pozwala na idealne dopasowanie do każdej nogi. Model z noskiem w szpic oraz odkrytą piętą dodaje lekkości i nowoczesności, co czyni je idealnym wyborem zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
Wykonane z wysokiej jakości eko skóry, czółenka łączą w sobie estetykę i praktyczność. Naturalna skóra zastosowana w wkładce zapewnia odpowiednią wentylację oraz komfort noszenia, co jest szczególnie istotne w cieplejsze dni. Dodatkowym atutem jest oryginalne opakowanie producenta, w którym buty są dostarczane.
Wysokość obcasa wynosząca 7,5 cm nadaje im elegancki wygląd, a jednocześnie sprawia, że są wygodne w noszeniu. Idealne do zestawień zarówno z sukienkami, jak i spodniami, czółenka Sergio Leone SK162 to must-have w Twojej garderobie.
Zachęcamy do wyboru odpowiedniego rozmiaru, sugerując się tabelą rozmiarów:
- 36 - 22,5cm
- 37 - 23cm
- 38 - 24cm
- 39 - 24,5cm
- 40 - 25,5cm
- 41 - 26cm
Nie czekaj, dodaj wyjątkowy akcent do swojej stylizacji i ciesz się nieprzeciętnym komfortem noszenia czółenek Sergio Leone SK162!
- Producent: Sergio Leone
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Czółenka > Buty Sergio Leone
- Nosek: szpic
- Wysokość obcasa (cm): 7,5
- Kod producenta: SK162 CIELISTY
- Kolor: beżowy
- Materiał wkładki: skóra ekologiczna
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
- Rodzaj obcasa: słupek
- Zapięcie: sprzączka
- Wysokość obcasa/platformy: 7.5
Dziękujemy za dodanie komentarza.