Zazoo Zazoo 60490 Skórzane Ocieplane Botki Z Ozdobą Czarne

584,01
  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Odkryj elegancję i komfort z botkami Zazoo 60490. Te stylowe, ocieplane botki wykonane są z wysokiej jakości skóry naturalnej, co zapewnia trwałość i wyjątkowy wygląd. Zamek błyskawiczny ułatwia zakładanie, a zaokrąglone noski dodają subtelności.

Dzięki ociepleniu filcem, buty te idealnie sprawdzą się w chłodniejsze dni, oferując komfort i ciepło stóp. Ich stabilność zapewnia masywny obcas o wysokości 6,5 cm oraz platforma o grubości 3 cm, co czyni je doskonałym wyborem na co dzień.

Wyjątkową cechą modelu 60490 jest ozdoba w postaci modnej agrafki, która nadaje im niepowtarzalny charakter. Botki dostępne są w klasycznym czarnym kolorze, co umożliwia ich łatwe dopasowanie do różnorodnych stylizacji.

Przy wyborze rozmiaru warto skorzystać z tabeli rozmiarów, aby idealnie dopasować obuwie do swojej stopy. Zazoo 60490 to doskonałe połączenie funkcjonalności i stylu, które z pewnością zaspokoi wymagania każdej nowoczesnej kobiety.

Nie czekaj! Wzbogać swoją kolekcję o te wyjątkowe botki, które łączą w sobie elegancję i komfort noszenia.

  • Wysokość obcasa (cm): 6,5
  • Platforma / Podeszwa (cm): 3
  • Wysokość cholewki (cm): 15,5
  • Szerokość cholewki (cm): 10,5
  • Kod producenta: 60490 V.CZARNY+CN
  • Kolor: czarny
  • Kolor podeszwy: czarny
  • Materiał podeszwy: tworzywo
  • Materiał wkładki: tkanina
  • Materiał zewnętrzny: skóra naturalna
  • Nosek: okrągły
  • Ocieplenie: tak
  • Rodzaj obcasa: słupek
  • Tęgość: G
  • Wysokość: za kostkę
  • Wysokość obcasa/platformy: 8
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: na zamek
  • Cechy dodatkowe: brak

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|