Zieleń jest kolorem uspokajającym, ale nie w przypadku sportowego obuwia! Tutaj dodaje energii i pozwala wyróżnić się spośród innych trenujących!

Elektryzująca zieleń

Buty do biegania lub fitness z akcentami neonowej zieleni, to wspaniała propozycja dla osób, które lubią błyszczeń, a nie przepadają za nudą. Często łączone z innymi kolorami, takimi jak niebieski, fioletowy czy żółty tworzą naprawdę energetyzującą mieszankę - idealną na trening!

Wygodne i modne

Buty sportowe oferowane przez Buty Modne w kolorze zielonym, to przede wszystkim propozycje renomowanych firm sportowych. Modele tych butów są dostosowane do uprawiania sportu - lekkie, amortyzujące ruchy przewiewne, niesamowicie wygodne.

Buty w odcieniu delikatnej mięty to idealna opcja dla kobiet, które lubią pastelowe kolory, i również w swoim stroju sportowym wybierają przede wszystkim takie delikatne, stonowane kolory. Mięta w połączeniu z czernią lub szarością tworzy doskonały duet. Warto pomyśleć o wymianie butów sportowych na nowszy model i zdecydować się na coś z limonkowo-miętowej oferty.