Odcienie brązu, beżu, cappucino, czy może karmelu? Jeśli chodzi o buty sportowe, masz w czym wybierać! Obuwie dobrych marek takich jak Puma, New Balance czy Kylie pozwoli Ci wyglądać dobrze, stylowo i uniwersalnie w każdym wydaniu.

Brązowe buty sportowe

Brąz jest idealny dla butów sportowych, ponieważ ma tak wiele odcieni, że bez trudu zestawisz ciekawe stylizacje z użyciem brązowych butów do ulubionych ubrań. Buty na białej grubej podeszwie będą świetnie pasowały do podartych spodni lub ogrodniczek, a buty sportowe typu West Point są idealne dla kobiet aktywnych, ciągle żyjących w biegu.

Modne fasony i kolory

Dla kobiet, które lubią błyszczeć i są pewne siebie, dobrym wyborem będą buty w odcieniach beżu ze złotymi połyskliwymi akcentami. Wygodny fason obuwia sportowego pozwoli dobrze się czuć w butach na co dzień - podczas zakupów, spacerów, czy nawet na randce za miastem.

Klasyczne buty sportowe w odcieniach brązu, beżu i kawy z mlekiem, to propozycja dla pań, które lubią wyglądać stylowo również podczas treningu czy przebieżki w parku.