D/GMR D/GMR Czarne skórzane półbuty ażurowe Brodeur
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: D/GMR Czarne skórzane półbuty ażurowe Brodeur
Czarne skórzane półbuty ażurowe Brodeur od marki D/GMR to doskonały wybór dla kobiet ceniących sobie elegancję połączoną z komfortem. Ich wyjątkowy design, który łączy w sobie skórę naturalną i ażurowe elementy, sprawia, że są nie tylko stylowe, ale także przewiewne, co czyni je idealnym wyborem na wiosenne oraz letnie dni.
Buty posiadają okrągły nosek, co zwiększa ich wygodę noszenia. Niskie wykończenie sprawia, że świetnie pasują zarówno do formalnych, jak i casualowych stylizacji. Wysokość obcasa wynosząca 10 cm dodaje elegancji i sprawia, że sylwetka wygląda smuklej, a jednocześnie nie obciąża stopy.
Dzięki standardowej rozmiarówce, możesz spokojnie wybrać swój zwykły rozmiar, co ułatwia zakupy online. Półbuty dostarczane są w oryginalnym opakowaniu, co czyni je doskonałym pomysłem na prezent.
Zamów już dziś czarne skórzane półbuty ażurowe Brodeur i wprowadź do swojej garderoby odrobinę luksusu!
- Producent: D/GMR
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Sportowe > Buty D/GMR
- Kod producenta: 23PB08-5393 BLACK
- Kolor: czarny
- Materiał podeszwy: Tworzywo sztuczne
- Materiał zewnętrzny: skóra naturalna
- Nosek: okrągły
- Ocieplenie: nie
- Wysokość: niskie
- Wysokość obcasa/platformy: 10
Dziękujemy za dodanie komentarza.