Glany to buty o specyficznej stylistyce, które po prostu trzeba lubić. Obuwie dobrze się prezentuje, jednak nadaje się jako uzupełnienie określonych stylizacji. Dobrze komponuje się z rockowym ubiorem utrzymanym w odważnym stylu. Są jednak kobiety, które damskie glany wykorzystują jako modne i komfortowe obuwie na co dzień.

Oryginalne wykonanie

Prezentowana oferta glanów obejmuje modele o ciemnej, klasycznej stylistyce. Buty wykonane są z naturalnej skóry o gładkiej lub lakierowanej strukturze, posiadają tekstylna lub gumową podeszwę gwarantującą stabilny chód. Obuwie sięga powyżej kostki lub nawet do połowy wysokości łydki, jest komfortowe i wygodne. Do tego świetnie się prezentuje, chociaż należy pamiętać o regularnej konserwacji skóry.

Niecodzienny design

Każde glany są inne - ciemna barwa świetnie komponuje się ze zróżnicowanymi stylizacjami, natomiast ozdoby w postaci motywów kwiatowych ocieplają wizerunek tego typu butów. Glany mimo wysokiego sznurowania są bardzo wygodne, ponieważ większość modeli posiada zapięcie na boczny zamek.