Gregors Gregors 461 półbuty-15% czarne

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 1-2 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Oferujemy Państwu stylowe półbuty Gregors 461 w czarnym kolorze, które są idealnym wyborem na każdą okazję. Te wysokiej jakości buty, wyprodukowane przez renomowaną polską firmę Gregors, zachwycają nie tylko wyglądem, ale także komfortem noszenia.

Wykonane w całości z naturalnej skóry, półbuty prezentują elegancką cholewkę, która doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Dzięki zastosowaniu skóry naturalnej zarówno na zewnątrz, jak i w wkładce, obuwie jest nie tylko estetyczne, ale także bardzo wygodne w użytkowaniu. Wysokość obcasa wynosząca 1,0 cm zapewnia optymalny komfort podczas codziennych spacerów czy dłuższych st durations.

Model Gregors 461 to propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią sobie elegancję i wygodę. Słynący z solidności i dbałości o szczegóły producent gwarantuje trwałość i wysoką jakość swojego produktu. Dodatkowym atutem jest fakt, że półbuty te są wszechstronne – doskonale sprawdzą się zarówno w formalnych stylizacjach, jak i w mniej zobowiązujących outfitach.

Wybierz półbuty Gregors 461 i ciesz się komfortem i stylem na co dzień! Teraz w super cenie! 100% skóra, świetna jakość i wysoka estetyka – to wszystko w jednym modelu. Nie przegap okazji na zakup tego wyjątkowego obuwia!

  • Materiał zewnętrzny: Skóra naturalna
  • Materiał wkładki: Skóra naturalna
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Kolor: czarny
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Wysokość obcasa/platformy: 1.0

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|
Transakcja sprawna i szybka. Buty bardzo wygodne. Polecam!
|
Polecam! szybka wysyłka i dobry kontakt.