Gregors Gregors 577 półbuty żółte białe
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 1-2 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Gregors 577 półbuty żółte białe
Oferujemy wyjątkowe półbuty od polskiej firmy GREGORS, model wz.577, które zachwycają swoim niebanalnym designem i wygodą noszenia. Obuwie to w całości wykonane jest z naturalnej skóry, co zapewnia nie tylko wysoką jakość, ale także komfort na każdym kroku.
Te półbuty w odcieniach żółci, złota i bieli z pewnością przyciągną uwagę i staną się interesującym akcentem w każdej stylizacji. Ich klasyczny, a zarazem nowoczesny wygląd sprawia, że doskonale sprawdzą się zarówno w codziennych, jak i bardziej formalnych zestawieniach.
Wysokość obcasa wynosząca 2 cm sprawia, że są idealne na długie dni, bez obaw o zmęczenie stóp. Wkładka z naturalnej skóry gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza, co podnosi komfort użytkowania.
Półbuty GREGORS wz.577 to doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie połączenie stylu i wygody. Nie czekaj, skorzystaj z tej wyjątkowej oferty w SUPER CENIE i zadbaj o swoje stopy z obuwiem, które doskonale wpisuje się w najnowsze trendy!
- Producent: Gregors
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Półbuty > Buty Gregors
- Materiał zewnętrzny: Skóra naturalna
- Materiał wkładki: Skóra naturalna
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Cechy dodatkowe: brak
- Kolor: żółty, złoty , biały
- Wysokość obcasa/platformy: 2.0
Dziękujemy za dodanie komentarza.