D/CEO D/CEO Karmelowe balerinki karmelowe materiałowe Wendana brązowe

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Karmelowe balerinki D/CEO to doskonała propozycja dla kobiet poszukujących eleganckiego, a zarazem komfortowego obuwia na letnie dni. Wykonane z wysokiej jakości materiału w pięknym, karmelowym odcieniu, te wsuwane balerinki łączą w sobie nowoczesny styl i wygodę. Szpicowaty nosek dodatkowo podkreśla ich elegancki charakter, czyniąc je idealnym wyborem zarówno na codzienne spacery, jak i na bardziej formalne okazje.

Gumowa podeszwa zapewnia doskonałą amortyzację i stabilność, co sprawia, że każda chwila spędzona w tych balerinkach to czysta przyjemność. Niski obcas na poziomie 7 cm dodaje subtelności, jednocześnie nie obciążając stóp. Dzięki temu panie mogą cieszyć się swobodą ruchów oraz stylowym wyglądem przez cały dzień.

Balerinki D/CEO to nie tylko funkcjonalność, ale także estetyka – ich uniwersalny karmelowy kolor pozwala na łatwe zestawienie z różnorodnymi stylizacjami. Każda kobieta, która zdecyduje się na ten model, z pewnością poczuje się wyjątkowo. Niezależnie od okazji, te balerinki staną się niezastąpionym elementem letniej garderoby. Przychodzą w oryginalnym opakowaniu producenta, co czyni je także doskonałym pomysłem na prezent. Wybierz komfort i elegancję z karmelowymi balerinkami D/CEO!

  • Ocieplenie: Nie
  • Wysokość: 7
  • Kod producenta: EE-19 CAMEL
  • Kolor: brązowy
  • Materiał podeszwy: Guma
  • Materiał zewnętrzny: tkanina
  • Nosek: szpic

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|