Vinceza

Kozaki damskie na obcasie i platformie ocieplane czarne Vinceza 58332

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 3 - 6 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Kozaki damskie na obcasie i platformie ocieplane czarne Vinceza 58332 to idealny wybór na chłodniejsze dni. Wykonane z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, te eleganckie kozaki łączą w sobie nowoczesny design i komfort użytkowania.

Elastyczna cholewka pozwala na idealne dopasowanie do różnych tęgości nóg, co zapewnia wygodę noszenia przez cały dzień. Ocieplenie w postaci kocyka obuwniczego w wyściółce do kostki sprawia, że stopy będą ciepłe i przytulne, podczas gdy powyżej kostki zastosowano materiał tekstylny, co dodaje lekkości i przewiewności.

Model 58332 posiada klasyczny fason, który nigdy nie wychodzi z mody. Wysokość cholewki wynosi około 39 cm, co sprawia, że kozaki sięgają aż do kolana, a obcas w kształcie słupka o wysokości 7 cm dodaje elegancji i pewności kroku. Dodatkowo, grubość platformy wynosząca 2,5 cm zapewnia stabilność i komfort użytkowania.

Kozaki te zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które cenią sobie styl oraz praktyczność. Zapięcie na zamek ułatwia zakładanie, a okrągły nosek dodaje im subtelnego charakteru. Dodatkowym atutem jest oryginalne opakowanie producenta, co czyni je doskonałym pomysłem na prezent.

Dostępne w klasycznej czerni, te buty z kolekcji BLACK FRIDAY 2024 stanowią must-have w każdej szafie. Rekomendujemy zakup w standardowej rozmiarówce, co zapewni idealne dopasowanie dla każdej z Pań. Wybierając kozaki Vinceza 58332, zyskujesz nie tylko modny look, ale również wygodę na co dzień.

  • Kolor: czarny
  • Kod producenta: 58332
  • Kolekcja: BLACK FRIDAY 2024
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
  • Model: Kozaki damskie na suwak
  • Ocieplenie: tak
  • Rodzaj obcasa: klocek
  • Wysokość obcasa/platformy: 7
  • Materiał wkładki: tkanina
  • Nosek: okrągły
  • Zapięcie: na zamek

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|