Nikopol Nikopol Czarne Skórzane Męskie Półbuty James

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 7 - 10 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Półbuty męskie James od polskiego producenta Nikopol to kwintesencja elegancji i wygody dla mężczyzn, którzy pragną kroczyć w zgodzie z najnowszymi trendami mody. Wykonane z wysokiej jakości licowej skóry naturalnej, te czarne półbuty zachwycają nie tylko swoim designem, ale także starannością wykonania, która zapewnia komfort noszenia przez długie godziny.

Cechą wyróżniającą model James są modne przeszycia, które dodają im charakteru, a klasyczny, okrągły nosek sprawia, że doskonale nadają się na eleganckie okazje. Wysokość cholewki wynosząca 7 cm oraz płaski obcas o wysokości 2 cm zapewniają stabilność i wygodę, co czyni te buty doskonałym wyborem na co dzień oraz na bardziej formalne wydarzenia.

Wewnętrzna wkładka z naturalnej skóry zapewnia odpowiednią wentylację i komfort, a syntetyczna podeszwa gwarantuje trwałość i odporność na różne warunki. Dzięki eleganckiemu wyglądowi, półbuty James świetnie komponują się z garniturami, jak i mniej formalnymi stylizacjami.

Nie zwlekaj! Wzbogać swoją kolekcję eleganckich butów już teraz i ciesz się modnym stylem, który podkreśli Twój indywidualizm. Pamiętaj, że zakup półbutów James to inwestycja w jakość i styl, których nie sposób przecenić!

  • Wysokość cholewki (cm): 7
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Kolekcja: ButyModne
  • Kolor: czarny
  • Materiał podeszwy: syntetyczny
  • Nosek: okrągły
  • Wysokość obcasa/platformy: 2
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: sznurowane
  • Ocieplenie: Brak
  • Rodzaj obcasa: Płaski
  • Wysokość cholewki: 7 cm
  • Materiał wkładki: skóra naturalna
  • Materiał zewnętrzny: skóra naturalna

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|