Przedstawiamy Państwu ofertę butów firmy Nikopol. Ten pochodzący z Polski producent od wielu lat cieszy się uznaniem konsumentów, a z roku na roku jego buty goszczą na coraz większej liczbie stóp. Także za granicą, gdzie z powodzeniem konkuruje na tamtejszym rynku.


Kilka słów o marce Nikopol


Tym, co najlepiej charakteryzuje produkty tej marki są słowa: jakość, styl, elegancja, trwałość. Cechy te można przypisać do każdej pary butów opatrzonych nazwą Nikopol, bez wyjątku i ryzyka, że będzie to powiedziane na wyrost.


W ofercie naszego sklepu można znaleźć obuwie tego producenta w kilku rodzajach. Z jego katalogu wyselekcjonowaliśmy najlepsze pozycje. Przede wszystkim są tą: półbuty, półbuty sportowe, botki, botki zimowe, a także buty trekkingowe. Wszystkie najwyższej jakości, o atrakcyjnym kroju, nienagannym wykonaniu i wyglądzie zgodnym z obecnymi trendami. Dowodem na to jest popularność, jaką notujemy w odniesieniu do zakupu tych produktów, która wzrasta z każdym dniem.


Półbuty


Ten typ obuwia to najbardziej klasyczna pozycja. Modele stworzone przez Nikopol to przede wszystkim wysoka jakość użytkowa, jaką zapewnia wykorzystanie do ich wykonania naturalnej skóry. Oferowane kroje rozpoczynają się od typu wizytowego, a kończą na modelach nasyconych nieco bardziej nowoczesnym i lżejszym wyglądem.


Odmienne są także rodzaje wyprawienia. Buty ze skóry matowej nadają się do oficjalnych, lecz przy tym stonowanych stylizacji, które można nazwać subtelną elegancją. Buty ze skóry połyskującej z kolei stworzono z myślą o osobach, chcących wyglądać w sposób elegancki, a przy tym także zwracający uwagę otoczenia. Ciekawą pozycją są Półbuty z kratkowanym, niebieskim przeszyciem, dodającym im nowoczesności i młodzieńczości, a także lekkiego usportowienia.


Warto zwrócić uwagę także na model stworzony z myślą o porze letniej. Specjalna perforacja w bocznej części buta zapewnia przewiewność i uczucie komfortu, niezależnie od panującej temperatury. Do tego jasny kolor skóry ogranicza zjawisko uciążliwego nagrzewania przez promienie słoneczne.


Półbuty Sportowe


Cechą wspólną w gamie tego typu obuwia z firmy Nikopol jest bardziej zróżnicowana kolorystyka niż ma to miejsce w przypadku klasycznych półbutów, a także mniej formalny krój. Niemniej i w tym wypadku do ich wykonania została wykorzystana naturalna skóra - gładka, ze strukturą oraz zamszowa.


W zakresie kolorystyki modele zbudowane są na zasadzie operowania odcieniami czerni, bądź też wyraźnego kontrastu ciekawie komponujących się barw. Specyficznym akcentem kolorystycznym jest wykorzystanie niebieskich sznurówek, wprowadzające do ogólnego wyglądu lekką nutkę dekadencji. Z kolei kroje - zgodnie z rodzajem obuwia - wykazują wyraźne cechy usportowienia. Dzięki temu buty doskonale nadają się do wykorzystania z luźniejszymi stylizacjami.


Kilka słów należy wspomnieć także o przeszyciach umieszczonych na zewnętrznej części butów. Do ich wykonania zastosowano nitkę zbieżną z barwą skóry lub kontrastującą. W obu przypadkach sprawia to spójne wrażenie, dobrze pasujące do ogólnego wyglądu butów.


Botki zimowe


Ten typ obuwia jest rozwinięciem idei przyświecającej półbutom, czyli elegancji wspartej wygodą. Z ta jednakże różnicą, że przygotowano je z myślą o mroźniejszej części roku, wyściełając wnętrze przyjemnym materiałem ocieplającym. Sięgając za kostkę zapewniają osłonę nie tylko dla stopy, ale także dla dolnej części łydek. Dzięki temu stanowią ochronę przed chłodem, a przy tym nadają się do zestawienia ze spodniami o nieco krótszych nogawkach. Co więcej poprawia to stabilność kroku i stanowi zabezpieczenie kostki przed przypadkowymi uderzeniami.


Botki nieocieplane


Dla tych, którzy botki cenią nie tylko za zabezpieczanie stóp przed wpływem zimowej aury Nikopol przygotował botki nadające się do użytku również przez pozostałą część roku. Wnętrze pozbawione ocieplenia sprawia, że nawet w czasie lata w bucie nie jest gorąco. Z kolei stylizacja nieco przypominająca długie trampki sprawia, że botki zyskują cechę uniwersalności, bez względu na wiek.


Obuwie trekkingowe


Uzupełnieniem oferty są buty trekkingowe, przygotowane z myślą o amatorach aktywnego wypoczynku, jak również osób, które lubią twardo stąpać po ziemi. Warto zauważyć, że propozycja firmy Nikopol jest nieco odmienna od typowego wyobrażenia tego typu obuwia. Ubrane w eleganckie kształty nie tracą nic na swojej wartości użytkowej, za to mogą stanowić ciekawe uzupełnienie nawet klasycznej stylizacji.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą obuwia marki Nikopol.