Sagan Półbuty damskie kokarda Sagan 2656 srebrne szare

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 1-2 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Półbuty damskie Sagan 2656 w odcieniach srebrno-szarych to doskonały wybór dla kobiet ceniących sobie elegancję i wygodę. Wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry, te półbuty wyróżniają się nie tylko swoją estetyką, ale również komfortem noszenia.

Charakterystyczna ozdoba w postaci skórzanej kokardy dodaje im unikalnego uroku, sprawiając, że są idealne na różnorodne okazje – od codziennych wyjść po bardziej formalne spotkania. Zyskują na atrakcyjności dzięki ciekawie zaprojektowanej cholewce, która doskonale dopasowuje się do stopy.

Dzięki zastosowaniu naturalnej skóry zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, te półbuty gwarantują uczucie lekkości i wentylacji, co przekłada się na komfort przez cały dzień. Wysokość obcasa wynosząca 3.5 cm sprawia, że są one stabilne i wygodne w użytkowaniu.

Sagan 2656 to model, który nie tylko dopełni każdą stylizację, ale również zapewni satysfakcję z każdego kroku. Wybierz półbuty, które łączą elegancję z codziennym komfortem!

  • Materiał zewnętrzny: Skóra naturalna
  • Materiał wkładki: Skóra naturalna
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Kolor: szary
  • Wysokość obcasa/platformy: 3.5

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.