Rodzaj obcasa
Producenci

Pozostałe buty męskie

289,00 zł
199,00 zł

Dostępne rozmiary:

43 | 45
229,00 zł
119,00 zł

Dostępne rozmiary:

40
Czasami nie sposób określić, jakich butów się właściwie poszukuje. Ciężko jest bowiem znaleźć produkt idealny, który z jednej strony spełni wygórowane oczekiwania, a z drugiej strony będzie przede wszystkim praktyczny. Takie buty umieściliśmy w kategorii pozostałe męskie.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo propozycje skierowane do mężczyzn, którzy od butów oczekują czegoś więcej. To kolekcja dla Panów, którzy szukają rozwiązań niestandardowych. Prezentowane obuwie to buty typu botki. Są to buty tak zwane przejściowe, które można nosić wczesną wiosną i jesienią. Znajdujące się w ofercie sklepu propozycje to najlepsze produkty przodujących producentów, takich jak: American Club, Pilpol czy Caprice. W naszej ofercie znajdują się buty najwyższej jakości. Wykonane zostały z najporządniejszych materiałów, jak na przykład skóra czy zamsz. Prezentujemy pozostałe męskie buty sznurowane oraz buty posiadające zamek. Przedstawione w ofercie obuwie dostępne jest w różnych rozmiarach i w wielu wariantach kolorystycznych. Buty umieszczone w naszej ofercie wyróżniają się ciekawą cholewką oraz posiadają porządne podeszwy, dzięki czemu ich codzienne użytkowanie nie ma negatywnego wpływu na stopy, które są podatne na odciski i obtarcia. Nasze propozycje skierowane są głównie dla mężczyzn, którzy poszukują butów przejściowych. Botki marki American Club to idealne rozwiązanie na jesień oraz niemroźną zimę. Buty tego producenta posiadają również specjalne wkładki, które zwiększają komfort ich codziennego noszenia. Obuwie marki Caprice to z kolei propozycja dla Panów, którzy oczekują od butów dodatkowych udogodnień. Botki te posiadają bowiem dwa systemy – „Walking on air" oraz „Super Flexible". Pierwszy z nich zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz buta, natomiast drugi umożliwia dopasowanie się buta do stopy. Trzecia marka Pilpol proponuje buty przeznaczone na zimę, które sprawdzą się na każdą okazję. Dodatkowe ocieplenie wnętrza buta chroni stopę przed utratą ciepła i mrozem.

W naszej ofercie znajdują się zatem przeróżne rozwiązania skierowane do mężczyzn, którzy poszukują butów na więcej niż jeden sezon.