Inna marka Różowe czółenka na płaskim obcasie z ekoskóry

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Różowe czółenka na płaskim obcasie z ekoskóry to świetny wybór dla każdej kobiety, która pragnie połączyć modny wygląd z wygodą. Model NF-69P, zaprojektowany z myślą o nowoczesnych kobietach, wyróżnia się eleganckim, minimalistycznym stylem, który doskonale wpisuje się w najnowsze trendy.

Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej, te czółenka oferują nie tylko estetyczny wygląd, ale także dbałość o środowisko. Różowy kolor dodaje im świeżości i lekkości, a szpiczasty nosek dodaje kobiecego uroku, idealnie komponując się z różnorodnymi stylizacjami - od casualowych po bardziej eleganckie.

Płaski obcas o wysokości 1 cm zapewnia wygodę przez cały dzień, co czyni je idealnym wyborem dla osób spędzających długie godziny na nogach. Dodatkowo, brązowa guma na podeszwie zwiększa trwałość butów i zapewnia dobrą przyczepność, co jest istotne w codziennym użytkowaniu.

Czółenka posiadają również praktyczne sznurowanie, które umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy, co zwiększa komfort noszenia. Dostarczane w oryginalnym opakowaniu, świetnie nadają się na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby.

Jeśli marzysz o eleganckich i wygodnych butach, które przyciągną spojrzenia, różowe czółenka na płaskim obcasie NF-69P będą doskonałym wyborem!

  • Cechy dodatkowe: brak
  • Materiał wkładki: skóra ekologiczna
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
  • Kod producenta: BM222183
  • Kolor: różowy
  • Kolor podeszwy: brązowy
  • Materiał podeszwy: Guma
  • Model: NF-69P
  • Nosek: szpic
  • Rodzaj obcasa: płaski obcas
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: sznurowane

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|