Inna marka Szare czółenka na płaskim obcasie z ekoskóry

73,74
  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Prezentujemy eleganckie szare czółenka na płaskim obcasie, które łączą w sobie styl i komfort. Wykonane z wysokiej jakości ekoskóry, te buty są idealnym wyborem dla nowoczesnych kobiet, które cenią sobie wygodę na co dzień, nie rezygnując z modnego wyglądu.

Model NF-69P charakteryzuje się szpiczastym noskiem, który optycznie wysmukla sylwetkę i dodaje klasy każdej stylizacji. Płaski obcas o wysokości 1 cm sprawia, że czółenka są bardzo komfortowe w noszeniu, idealne zarówno do pracy, jak i na spotkania towarzyskie.

Wnętrze butów wyłożone jest skórą ekologiczną, co zapewnia przyjemne odczucie podczas chodzenia. Gumowa podeszwa gwarantuje dobrą przyczepność, co czyni je praktycznym wyborem na różne nawierzchnie.

Czółenka dostępne są w eleganckim szarym kolorze, który łatwo komponuje się z różnorodnymi outfitami. Zapięcie na sznurowadła dodaje im oryginalności, a oryginalne opakowanie producenta sprawia, że są doskonałym pomysłem na prezent.

Wybierz te stylowe czółenka i ciesz się połączeniem modnego designu z komfortem noszenia na co dzień!

  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Materiał wkładki: skóra ekologiczna
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Kod producenta: BM222184
  • Kolor: szary
  • Kolor podeszwy: brązowy
  • Materiał podeszwy: Guma
  • Model: NF-69P
  • Nosek: szpic
  • Rodzaj obcasa: płaski obcas
  • Zapięcie: sznurowane

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|