Cieplejsze okresy roku wymagają wykorzystywania obuwia dostosowanego do panujących wówczas warunków pogodowych, w tym szczególnie do temperatury. W czasie dużych upałów nie ma nic gorszego, niż stopa, gotujące się wewnątrz szczelnego obuwia. Szczególnie gdy stopa ta należy do dziecka.

Przewiewnie i wygodnie

Zapewnienie dla stopy, znajdującej się w obuwiu, odpowiedniej cyrkulacji powietrza to najważniejsze zadanie stawiane przed butami na porę letnią. Dziecięca stopa szczególnie mocno jest narażona na pocenie się, dlatego też w pełni zakryte buty nie zawsze dobrze się sprawdzają. Doskonale za to swoją funkcje wypełniają sandały. Z myślą o ułatwieniu rodzicom wyboru butów tego typu dla ich pociech, stworzyliśmy w naszym sklepie odrębną kategorię dla sandałów dziecięcych, dobranych według żółtej kolorystyki - pełnej oraz przemieszanej z innymi kolorami.

Żółty - pasujący w każdej sytuacji

Wybór żółtego koloru nie był przypadkowy - wiosenna i letnia aura sprzyja wyborowi tej barwy, bowiem doskonale dopasowuje się do otoczenia. Sandały w tym kolorze będą doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi modelami.