Lemar Skórzane półbuty na platformie z ozdobą czarne Lemar

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 1-2 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Przedstawiamy eleganckie skórzane półbuty na platformie od renomowanej marki Lemar, które stanowią połączenie nowoczesnego designu i wygody. Te damskie, wsuwane półbuty o tęgości G wykonane zostały z najwyższej jakości naturalnej skóry, co zapewnia im nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość i komfort noszenia.

Model ten osadzony jest na stabilnej, masywnej platformie, której wysokość wynosi 4 cm, co dodaje sylwetce lekkości, a jednocześnie gwarantuje wygodę nawet podczas dłuższego użytkowania. Zaokrąglony nosek nadaje obuwiu subtelny charakter, a usztywniony zapiętek zwiększa stabilność stopy.

Czarne półbuty zostały wzbogacone o subtelne ozdoby w postaci cyrkonii, co sprawia, że doskonale sprawdzą się zarówno w casualowych, jak i bardziej eleganckich stylizacjach. Wkładka z naturalnej skóry dba o komfort, dzięki czemu każda chwila spędzona w tych butach będzie przyjemnością.

Bez względu na okazję, skórzane półbuty Lemar będą idealnym dopełnieniem każdej garderoby. Przyjdź i odkryj, jak łatwo można połączyć modę z wygodą! Oryginalne opakowanie producenta sprawia, że te buty będą także doskonałym pomysłem na prezent. Zainwestuj w swój styl i komfort – wybierz skórzane półbuty na platformie Lemar!

  • Cechy dodatkowe: cyrkonie
  • Kod producenta: 20141 V.CZARNY+CN
  • Kolor: czarny
  • Kolor podeszwy: czarny
  • Materiał wkładki: skóra naturalna
  • Materiał zewnętrzny: skóra naturalna
  • Model: Damskie Skórzane Półbuty Na Platformie
  • Nosek: okrągły
  • Tęgość: G
  • Wysokość obcasa/platformy: 4
  • Zapięcie: wsuwane

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|