Trampki i tenisówki to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych obuwia na świecie. W ostatnim czasie pojawiła się wiele nowości w tym segmencie, wzbogacając kolekcje wielu marek obuwniczych. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam najnowsze wieści z tej branży.

Na pierwszy ogień idą trampki damskie. Największą nowością są modele ozdobione różnego rodzaju zdobieniami, które świetnie sprawdzą się w ciepłe dni. Co ciekawe, popularność zyskują również modele z wysoką podeszwą, które dają niewielki wzrost i są niezwykle wygodne.

Jeśli chodzi o tenisówki damskie, to z kolei w cenie są modele minimalistyczne, które pasują do wielu stylizacji. Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie królują klasyczne, białe trampki. Wszak niewiele rzeczy wygląda lepiej niż jeansy, biała koszula i białe tenisówki.

Oczywiście, powyższe trendy nie znaczą, że musimy rezygnować z kolorów i oryginalnych fasonów butów. Wciąż szaleją na rynku wzory zwierzęce, kolorowe paski czy koralowe wstawki. Warto jednak pamiętać, że obuwie stanowi ważny element naszej stylizacji, więc warto postawić na jakość i oryginalny design.

Podsumowując, na rynku butów sportowych dla pań królują trampki i tenisówki, które zagościły nie tylko na siłowniach, ale również na ulicach wielu miast. Potwierdzają to liczne kolekcje marek obuwniczych, które proponują wiele innowacyjnych rozwiązań dla kobiet obuwniczych entuzjastek.