Szarość to najmodniejszy kolor od kilku sezonów wstecz, również w modzie dziecięcej. Dla rodziców to kolor ważny również z innego powodu - praktyczny gdy chodzi o pranie obuwia oraz uniwersalny, bo można go łączyć z innymi kolorami.

Trampki dla dziecka

Trampki to obuwie o charakterze sportowym. Posiadają wygodną gumową podeszwę o wysokim poziomie elastyczności. Wykonane są z tekstyliów, które gwarantują dziecku utrzymanie wysokiego poziomu higieny stóp i umożliwiają pranie w pralce automatycznej. Zapięcia na rzepy lub sznurowadła w trampkach to powód, by ten rodzaj obuwia nosiły zarówno starsze, jak i młodsze dzieciaki.

Indywidualne trampki

Dla swojego dziecka wybierz trampki, które jak najbardziej odpowiadają jego preferencjom. Buty z wesołymi nadrukami w odcieniach szarości to świetny dodatek do stroju dla malucha.

Trampki z wyższą cholewką w jednolitym kolorze szarości marki Converse to idealne buty dla starszego dziecka, które lubi bawić się modą. Z pewnością wśród wielu modeli trampek znajdziesz te idealne dla swojego dziecka.