Trzewiki skórzane rzepy Hugotti zielone

99,00 zł 209.00 zł
Dostawa i zwrot
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-2 dni roboczych
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Darmowe zwroty

Szczegóły

Trzewiki skórzane rzepy Hugotti zielone

Dziecięca stopa wymaga maksymalnej ochrony. Wie o tym doskonale marka Hugotti, która przygotowała niezwykły model nieocieplanych trzewików dla najmłodszych, przewidzianych na przejściowe pory roku.


Buty wykonano z wysokiej jakości naturalnej skóry, barwionej na soczysty, zielony kolor. Model wysoki, sięgający za kostkę, dzięki czemu zapewniają bardzo dobrą stabilizację stopy i stawu skokowego.


Buty oparto o podeszwę, pokrytą od spodu trwałym, antypoślizgowym tworzywem, w kolorze jaskrawej zieleni. Wierzchnią część buta oddziela od spodu warstwa pianki, wykończonej wokół białym paskiem, która w doskonały sposób amortyzuje wstrząsy powstające w czasie stawiania kroków.


Zieleń zasadniczej, skórzanej części buta została przełamana wąskimi. białymi paskami, umieszczonymi po zewnętrznej stronie butów. W białym kolorze wykonano także górną część usztywnionego zapiętka. Biała skóra tworzy również wyściółkę trzewików. Dopełnieniem całości jest niezwykle wygodny i prosty w użyciu system zapinania butów na rzepy.

Producent: Hugotti
Kategorie powiązane: Buty dla dzieci
Trzewiki i półbuty dziecięce
Półbuty i trzewiki dziecięce Hugotti
Płeć: Dziewczynki , Chłopcy
Materiał: Skóra naturalna
Marka: inna
Bohater: brak
Kolor: zielony , biały
Dodatkowe informacje: Sztywny zapiętek , Wkładka skórzana , Wkładka profilowana
Rodzaj zapięcia: Rzepy

Opinie:

Dziękujemy za dodanie komentarza.

01 września 2017 | pe...ss
22 maja 2017 | da...a1