Buty odpowiednie na różnorodne wyprawy turystyczne to sandały i trekkingi oraz modele sportowe. Wysoka jakość ich wykonania pozwala na przemierzenie wielu kilometrów bez obawy o uszkodzenia stóp.

Bezpieczeństwo i wygoda

Proponowane fasony posiadają dodatkowe wzmocnienia na piętach i palcach, dzięki czemu nie straszne będą wszelakie przypadkowe otarcia i uderzenia. Podeszwy z rewelacyjną przyczepnością do konkretnego podłoża sprawią, że każdy przemarsz będzie jeszcze bardziej komfortowy.

Unikalny design

W tej odmianie butów sznurowadła jak i rzepy są na pierwszym miejscu - pozwala to na idealne dopasowanie do kształtu stóp, a co za tym idzie każda para spisze się na medal w przeróżnych warunkach szeroko pojętej turystyki. Piesze wędrówki po górskich szlakach, jak i spacery po lasach staną się ulubionym zajęciem, a buty doskonałą oprawą, którą można swobodnie dopasować. Bogactwo kolorystyki oraz wzorów zezwala na indywidualne wytypowanie wersji klasycznych a także zupełnie nowoczesnych, zawierających najnowsze trendy jak i oryginalne dodatki.