Aku Buty Trekkingowe Aku Rapida Gtx 767388 z Membraną czarne
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 7 - 10 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Buty Trekkingowe Aku Rapida Gtx 767388 z Membraną czarne
Buty Aku Rapida Gtx 767388 w kolorze czarnym to idealne rozwiązanie dla mężczyzn poszukujących niezawodnego obuwia trekkingowego. Wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej oraz materiałów tekstylnych, charakteryzują się wysoką trwałością i komfortem użytkowania. Zastosowana folia PU dodatkowo wzmacnia cholewkę, zapewniając odporność na uszkodzenia.
Technologia Gore-tex, zastosowana w tych butach, gwarantuje potrójną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki doskonałym parametrom wodoszczelności, wiatroszczelności oraz oddychalności, Twoje stopy pozostaną suche i wygodne niezależnie od panującej pogody. Wyspecjalizowana wkładka Ortholite Hybrid dba o odprowadzanie wilgoci, co z pewnością docenisz podczas długich wędrówek.
Podeszwa środkowa wykonana z superlekkiej pianki EVA o podwójnej gęstości zapewnia wysoki poziom amortyzacji, co przekłada się na komfort nawet podczas intensywnych aktywności. Dodatkowo, podeszwa Vibram gwarantuje znakomitą przyczepność na różnorodnych nawierzchniach - zarówno mokrych, jak i suchych, co czyni te buty niezastąpionym towarzyszem w każdej sytuacji.
Buty Aku Rapida Gtx to doskonały wybór dla miłośników turystyki sportowej oraz outdoorowych przygód, łącząc stylowość z funkcjonalnością. Ich czarny kolor oraz nowoczesny design sprawiają, że świetnie sprawdzą się nie tylko w terenie, ale także w codziennym użytku. Odkryj komfort i bezpieczeństwo, jakie oferują te wyjątkowe buty!
- Producent: Aku
- Kategorie powiązane: Mężczyźni > Męskie > Trekkingowe > Buty Aku
- Kolor: czarny
- Cechy dodatkowe: oddychające , wodoodporne
- Kod producenta: BM213499
- Kolor podeszwy: zielony
- Model: Buty Aku Rapida GTX
- Ocieplenie: nie
- Wzór dominujący: logo
- Materiał wkładki: tkanina
- Materiał zewnętrzny: skóra naturalna zamszowa
- Wysokość: niskie
- Zapięcie: sznurowane
Dziękujemy za dodanie komentarza.