Inna marka Czarne lakierowane sznurowane półbuty BIY9023-CS

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 1 - 4 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Odkryj elegancję i komfort w czarnych lakierowanych sznurowanych półbutach BIY9023-CS, które idealnie podkreślą każdą stylizację. Te wyjątkowe buty, wykonane z wysokiej jakości tworzywa skóropodobnego, łączą w sobie nowoczesny design i klasyczny charakter, co czyni je doskonałym wyborem na różne okazje.

Dzięki sznurowanemu zapięciu, półbuty można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, a ich uniwersalny czarny kolor sprawia, że świetnie komponują się zarówno z długimi spodniami, jak i spódnicami w najróżniejszych odcieniach. Wysokość obcasa wynosząca 2,5 cm zapewnia wygodę noszenia przez cały dzień, a okrągły nosek dodaje subtelności i elegancji.

Półbuty BIY9023-CS są lekke i stylowe, idealne na wiosenne i letnie dni. Z racji tego, że nie posiadają ocieplenia, sprawdzą się doskonale w cieplejsze dni, a ich oryginalne opakowanie w postaci pudełka sprawia, że świetnie nadają się na prezent.

Nie przegap okazji i wzbogac swoją garderobę o te modowe, a jednocześnie praktyczne półbuty. Wybierz komfort i styl – wybierz półbuty BIY9023-CS!

  • Ocieplenie: Brak
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Kolekcja: ButyModne
  • Kolor: czarny
  • Materiał podeszwy: syntetyk
  • Materiał wkładki: Tkanina
  • Materiał zewnętrzny: inny
  • Nosek: Okrągły
  • Wysokość obcasa/platformy: 2.5
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: sznurowane

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|
Szybka wysyłka, wszystko zgodnie z opisem.
|