Inblu – odrobina słonecznej Italii na polskich ulicach

Inblu jest włoską firmą, która swoją historię z obuwiem rozpoczynała już w latach 70. od produkcji obcasów i podeszw. Dzięki doświadczeniu w produkcji tych elementów, buty Inblu wyróżniają się na rynku wyjątkowo dobrze wyprofilowanymi podeszwami. Marka stara się sprostać wymaganiom swoich klientów, oferując modne wzory i nowoczesne fasony swoich butów. Inblu jest idealną marka dla ludzi, którzy cenią komfort i styl za przystępną cenę.

Sandały Inblu – włoski design w przystępnej cenie

Firma Inblu najbardziej znana jest z produkcji swoich, wysokiej jakości butów letnich: klapek, japonek i sandałów. Prostota i wygoda w codziennym użytkowaniu – te priorytety przyświecały włoskim projektantom przy tworzenia obuwia Inblu.

Obuwie damskie Inblu - lekkość i wygoda

W ofercie firmy znajdziemy japonki Inblu wytwarzane z wysokiej jakości tworzywa, które pozwalają na produkcję obuwia lekkiego i wygodnego. Prostota projektów pozwala na łatwe dopasowanie butów do wielu stylizacji. Sandały Inblu świetnie sprawdzą się podczas letnich spacerów czy niezobowiązujących imprez rodzinnych na łonie natury. Japonki natomiast to idealny wybór na plażę czy basen, gdzie liczy się wygoda i komfort. Obuwie damskie Inblu jest idealne dla kobiet, które stawiają na buty komfortowe i w przystępnej cenie.

Obuwie męskie Inblu – komfort i idealny profil

Włoska firma pamięta również o potrzebach Panów, którzy w ofercie znajdą idealne dla siebie opcje na lato. Klapki Inblu to obuwie wygodne, świetnie wyprofilowane i dopasowane do męskiej stopy. W ofercie można zleźć również kapcie Inblu, które pozwolą na cieszenie się komfortem również w zaciszu swoich czterech kątów. Idealne są dla mężczyzn, którzy stawiają na wygodę w każdej sytuacji.

Buty Inblu – obuwie dla wymagających

Wiele osób stawia wygląd butów ponad ich wygodę. Tymczasem, konsekwencją noszenia niewygodnych i niezdrowych dla stóp butów mogą być choćby halluksy. Twórcy butów Inblu nie zapominają o zdrowiu swoich klientów. Obuwie włoskiej firmy polecane jest osobom, które mogą być narażone na płaskostopie poprzeczne lub podłużne. Dzięki specjalnie wyprofilowanej wkładce, buty dopasowują się do naturalnego, fizjologicznego kształtu stopy.

Kilka ciekawostek o firmie i butach Inblu

Marka Inblu jest pionierem w zastosowaniu nowoczesnej metody produkcyjnej CHIPS - nazywanej inaczej wtryskiwaniem. Metoda ta pozwala na połączenie cholewki, wyściółki i podeszwy bez użycia kleju lub innych produktów klejących. Do produkcji swoich butów Inblu stosuje poliuretan zapewniający wysoką elastyczność obuwia. Innowacyjny pomysł produkcyjny i nowa technologia montażu pozwoliła włoskiej firmie na wybicie się na rynku światowym.

Inblu to firma, która aktywnie dba o środowisko naturalne i oszczędność energii. Zastosowanie innowacyjnych technologii opartych na odnawialnych źródłach energii i zaangażowanie na rzecz środowiska naturalnego charakteryzuje odpowiedzialne działania firmy Inblu.

Jeśli stawiasz na zdrowe i wygodne obuwie, koniecznie sprawdź ofertę marki Inblu!