Inna marka Czarne sztyblety damskie na słupku
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 3 - 6 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Czarne sztyblety damskie na słupku
Odkryj elegancję i komfort z czarnymi sztybletami damskimi na słupku. Te stylowe botki to idealna propozycja zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia. Ich klasyczny czarny kolor doskonale wpisuje się w miejskie trendy, a ekologiczna skóra, z której zostały wykonane, łączy w sobie estetykę oraz dbałość o środowisko.
Sztyblety mają zabudowany, usztywniony zapiętek oraz okrągły nos, co zapewnia wygodę noszenia i wsparcie dla stopy. Ocieplenie wewnętrzne sprawia, że świetnie sprawdzą się w chłodniejsze dni, a dzięki zastosowanej wkładce z koca obuwniczego, każda chwila spędzona w tych butach będzie przyjemnością.
Obcas o wysokości 6 cm, w kształcie słupka, dodaje elegancji i stabilności, co czyni te botki idealnym wyborem zarówno na casualowe stylizacje, jak i bardziej formalne okazje. Podeszwa z tworzywa sztucznego i bieżnikiem zapewnia przyczepność, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.
Dzięki wsuwanemu zapięciu, zakładanie i zdejmowanie sztybletów jest szybkie i wygodne. Wysokość cholewki wynosząca 12 cm oraz szerokość 24 cm sprawiają, że doskonale przylegają do nogi, zapewniając optymalne dopasowanie.
Czarne sztyblety damskie na słupku to ponadczasowy element garderoby, który stanie się nieodłącznym towarzyszem w wielu stylizacjach. Zamów je w oryginalnym opakowaniu producenta i ciesz się modnym komfortem każdego dnia!
- Producent: Inna marka
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Botki > Buty Inna marka
- Materiał podeszwy: syntetyczny
- Materiał wkładki: tkanina
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
- Nosek: okrągły
- Ocieplenie: tak
- Rodzaj obcasa: słupek
- Szerokość cholewki: 24
- Wysokość cholewki: 12
- Wysokość: za kostkę
- Wysokość obcasa/platformy: 6.0
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Zapięcie: wsuwane
- Kod producenta: GD-WL-33B
- Kolor: czarny
Dziękujemy za dodanie komentarza.