Inna marka Czerwone lakierowane lordsy z frędzlami Shelovet
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 3 - 6 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Czerwone lakierowane lordsy z frędzlami Shelovet
Czerwone Lakierowane Lordsy z Frędzlami to eleganckie półbuty damskie, idealne dla kobiet ceniących sobie komfort i modny wygląd. Prezentowany model to wyjątkowy produkt firmy Inna Marka pod kodem producenta BM179555.
Buty wyróżnia kolorystyka – głównym kolorem jest czerwień, podkreślona dodatkowym odcieniem tego samego koloru. Kolor podeszwy to czern, tworzący dynamiczny kontrast z resztą obuwia.
Buty wykonane są z ekologicznej, lakierowanej skóry, co nadaje im eleganckiego i nowoczesnego wyglądu. Wkładka zrobiona jest ze skóry naturalnej, co gwarantuje wygodę nawet podczas długotrwałego noszenia.
Nosek buta jest okrągły, co dodaje mu uniwersalności i sprawia, że pasuje do wielu stylizacji. Buty zapinane są na wsuwane, co zapewnia łatwość i szybkość zakładania. Obcas ma wysokość 3 cm, zapewniając stabilność bez rezygnowania z eleganckiego wyglądu.
Na rzucającym się w oczy czerwonym tle znajduje się dominujący wzór aztecki, który dodaje butom oryginalności i unikalności. Produkt dostarczany jest w oryginalnym pudełku producenta. Masa jednego opakowania to 0.8 kg. Przeznaczone są wyłącznie dla kobiet.
- Producent: Inna marka
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Półbuty > Buty Inna marka
- Cechy dodatkowe: lakierowane
- Kolor: czerwony
- Kolor dodatkowy: czerwony
- Kolor podeszwy: czarny
- Materiał wkładki: skóra naturalna
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna lakierowana
- Nosek: okrągły
- Wysokość obcasa/platformy: 3
- Zapięcie: wsuwane
- Wzór dominujący: aztecki
- Kod producenta: GD-XR-109A-WI
Dziękujemy za dodanie komentarza.