Sagan Sandały na słupku Sagan 53214 beżowe beżowy

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 1-2 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Sandały na słupku Sagan 53214 w odcieniu beżowym to idealne połączenie elegancji i wygody, które z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej zamszowej, te stylowe sandały emanują szykiem i nowoczesnością.

Cechą wyróżniającą model Sagan 53214 są delikatne zdobienia w postaci kamieni na pasku z przodu buta, które dodają im oryginalnego charakteru. Zapinane na sprzączkę, zapewniają nie tylko wygodę noszenia, ale również stabilność, dzięki niezbyt wysokiemu obcasowi o wysokości 7 centymetrów. Ten rodzaj obcasa sprawia, że sandały idealnie nadają się zarówno na co dzień, jak i na bardziej eleganckie okazje.

Bez noska i z klasycznym fasonem, sandały te będą wspaniałym uzupełnieniem różnorodnych stylizacji, niezależnie od kolorystyki. Łatwo je zestawić z lekkimi sukienkami, spódnicami czy też spodniami, co czyni je wszechstronnym dodatkiem do każdej garderoby.

Sandały Sagan 53214 to nie tylko obuwie, ale również wyraz modowej pewności siebie. Dzięki nim każda kobieta poczuje się wyjątkowo i stylowo, podążając za najnowszymi trendami nadchodzącego sezonu. Wybierz te sandały i ciesz się komfortem oraz elegancją na każdym kroku!

  • Wysokość obcasa/platformy: 7.0
  • Nosek: Brak noska
  • Materiał zewnętrzny: Skóra naturalna zamszowa
  • Rodzaj obcasa: Słupek
  • Materiał wkładki: Skóra naturalna
  • Cechy dodatkowe: cyrkonie
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Kolekcja: SAGAN
  • Zapięcie: sprzączka
  • Kolor: beżowy

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|
Błyskawiczna przesyłka, a buty...obłędne! Idealna rozmiarówka, zgrabne, przepiękny kolor - bardzo bardzo polecam!
|