Atletico Trampki na rzepy jeans Atletico czarne
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 1-2 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Trampki na rzepy jeans Atletico czarne
Trampki na rzepy jeans Atletico w kolorze czarnym to doskonały wybór dla dzieci, które cenią sobie komfort i modny wygląd. Te stylowe buty wykonane są z wysokiej jakości materiałów tekstylnych, co zapewnia ich trwałość i wygodę noszenia. Miękka, biała podeszwa nie tylko dobrze amortyzuje, ale również nadaje trampkom lekkiego charakteru.
Neutralny czarny kolor sprawia, że obuwie idealnie komponuje się z różnorodnymi stylizacjami, co czyni je uniwersalnym dodatkiem do dziecięcej garderoby. Zapięcie na rzepy to funkcjonalne rozwiązanie, które ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów – to szczególnie ważne dla aktywnych chłopców.
Warto również zwrócić uwagę na skórzaną wkładkę, która zapewnia dodatkowy komfort i odpowiednią wentylację dla stóp. Trampki Atletico to nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także praktyczność, która z pewnością spełni oczekiwania zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Idealne na co dzień oraz do szkoły – te trampki to must-have w dziecięcej kolekcji obuwia!
- Producent: Atletico
- Kategorie powiązane: Dzieci > Dla dzieci > Trampki > Buty Atletico
- Kolor: czarny
Dziękujemy za dodanie komentarza.