Czarne klapki japonki do wody Rider 80109

Producent Rider

59,00 zł 79.00 zł
Dostawa i zwrot
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-2 dni roboczych
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Darmowe zwroty

Czarne klapki japonki do wody Rider 80109 - szczegóły

Płeć: mężczyzna

Japonki męskie Rider to wygodne klapki, które doskonale sprawdzą się na basenie, na plaży czy pod prysznicem. Tego rodzaju buty są niezwykle praktyczne i przydadzą się w garderobie każdego mężczyzny.


Klapki męskie Rider zostały wykonane z wysokiej jakości elastycznego tworzywa sztucznego, które zapewnia długą trwałość. Ten model wyróżnia się anatomicznie wyprofilowaną, miękką podeszwą. Buty te szczególnie polecane są amatorom sportów wodnych, osobom często korzystającym z basenu czy wypoczywającym na plaży. Wiąże się to z faktem, że klapki Rider nie posiadają żadnych elementów, które mogłyby nasiąkać wodą lub zostać pod jej wpływem uszkodzone.


Firma Rider produkuje swoje buty w Brazylii. Jej wyroby są chętnie wykorzystywane przez profesjonalnych zawodników, ale także przez zwykłych mężczyzn na całym świecie. Buty wykonane są w kolorze ciemno szarym. Posiadają detale - poprzeczne paski w odcieniu żółtym, oraz flagę Brazylii na pasku. Zamawiając japonki marki Rider, możesz mieć pewność, że będziesz czuł się komfortowo i znakomicie wyglądał.

Opinie:

Dziękujemy za dodanie komentarza.

24 lipca 2017 | -o...z-